Орландо Блум завів цуценя після пропажі улюбленого пса

Актор каже, що турбота про новий вихованця «наповнила його серце», але ніхто не зможе замінити його втраченого пуделя.

У родині Орландо Блума і Кеті Перрі знову поповнення. Днями актора помітили в зоомагазині з новою білою собачкою. Орландо виглядав серйозним і зосередженим, коли робив покупки, тримаючи під пахвою цуценя. Пізніше він представив нового друга в Instagram: «Це Бадді, йому трохи більше року. Ніхто не зможе замінити мого Майті, але турбота про цього хлопчика наповнила моє серце».

Схоже, Блум вирішив рухатися далі після того, як влітку втратив кохану пуделя по кличці Майті. Орландо і Кеті не виявлено собаку будинку і кілька днів шукали її в околицях, перевіряючи кожен куточок. Потім Блум підключив до пошуків фахівців і навіть своїх шанувальників, пообіцявши винагороду. Але марно — ще через кілька днів він знайшов лише нашийник свого улюбленця.

«Майті тепер по ту сторону. Після семи днів пошуків сьогодні, на сьомий день (число завершення), ми знайшли його нашийник. За цей тиждень я виплакав більше сліз, ніж очікував, але це заспокоїло мене. Я перевернув кожен камінь, проповз все нори, обшукав кожен двір, кожен струмок. З нами були дві собаки-нюхач. Я вдячний моєму маленькому Майті за те, що він навчив мене: любов — вічна і є істинним сенсом відданості. Я впевнений, він дивився на мене зверху, бачив, як я свищу в кожному дворі, як я роблю все можливе. Він був більше, ніж просто приятель — це була зв’язок душ. Вибач. Я люблю тебе. І спасибі тобі. Спочивай з миром, моє серденько, Майті, мій маленький дружок», — попрощався з чотириногим другом Блум в своєму Instagram. На згадку про нього Орландо зробив татуювання на грудях.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...