Оперна співачка Максакова, яка втекла в Україну, може позбутися житла в Москві

Товариство власників нерухомості «Місто столиць» подало позов на оперну співачку Марію Максакову, яка разом з чоловіком переїхала в Україну, з вимогою погасити заборгованість за квартиру в Москві.

Про це повідомляє «Московський комсомолець». За даними видання, в позовній заяві товариство зажадало стягнути з Максакової заборгованість за надані комунальні та експлуатаційні послуги, а також погасити пеню за несвоєчасну оплату платежів. При цьому сума боргу не повідомляється.

«Утриання апартаментів площею 189 кв. м (в яких, мабуть, ніхто не живе) обходиться мінімум в 48 тисяч рублів на місяць, не рахуючи комунальних послуг», — наголошується в статті.

У свою чергу юрист пояснив виданню, що їй необхідно якомога швидше розрахуватися з боргами.

«Неважливо, в якій країні проживає власник квартири. Він зобов’язаний її утримувати в будь-якому випадку. Якщо відповідач проігнорує повістку в суд, тоді позов буде поданий знову, але вже з іншими сумами, з урахуванням відсотків і так далі», — пояснив він.

За інформацією газети, якщо сума позовних вимог буде дорівнює вартості квартири, то позивач зможе зажадати позбавлення права власності відповідача на це майно.

Марія Максакова була депутатом російської державної думи. Після цього вона і її чоловік Денис Вороненков поїхали в Україну. Жінка заявляла про те, що в Російській Федерації немає свободи і на критику влади реагують занадто загострено. Після трагічної смерті Дениса Вороненкова в Києві, Марія Максакова про своє особисте життя не говорила.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...