Оператор «Матриці» розповів про проблеми на зйомках сиквелів і негативний вплив Стенлі Кубрика

Під час запису подкасту Роджера Дікінса Team Deakins оператор Білл Поуп, який знімав для Вачовські трилогію «Матриця», обговорив проблеми сиквелів.

За його словами, робота над «Перезавантаженням» і «Революцією» була дуже важкою з трьох причин: тиск з боку студії, одночасні зйомки двох фільмів і метод Стенлі Кубрика.

«Всього, що було хорошого на зйомках першого фільму, не було на зйомках інших двох, — каже Поуп. — Ми більше не були вільні. За нами спостерігали. Ми були під сильним тиском. В душі мені все це не подобалося. Як на мене, ми повинні були піти в іншому напрямку. На зйомках було багато особистих проблем і непорозумінь, і, якщо чесно, це помітно на екрані.

Вачовські прочитали чортову книгу Стенлі Кубрика, в якій говорилося: «Актори не грають природно, поки вони не виснажені». Так що давайте зробимо 90 дублів! Хочеться відкопати Стенлі Кубрика і вбити його».

Поуп також зазначив, що тривалі зйомки сиквелів довжиною в 276 днів «притупляли розум, душу і фільм». Як приклад схожої ситуації він згадав трилогію «Хоббіт» Пітера Джексона. На його думку, три знятих одночасно фільму відверто вимотують.

Однак Поуп не тільки критикував сиквели «Матриці». Нещодавно він перевів всі фільми в 4К для архівів студії Warner, після чого написав Вачовські, Кіану Рівза і Кері-Енн Мосс, що «вони зробили гарну роботу і повинні пишатися собою».

Зараз йде робота над четвертою «Матрицею», яка побачить світ 1 квітня 2022 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...