Оля Полякова розкрила свій секрет міцного шлюбу

Популярна українська співачка Оля Полякова може похизуватись міцним шлюбом. Як артистці, яка часто перебуває на гастролях, вдається мати такі стосунки – цим секретом вона залюбки поділилась з прихильниками.

У програмі “Світське життя” Оля Полякова розповіла, що має свій куточок від чоловіка. Співачка переконана: якщо пара буде сумувати один за одним, вдасться зберегти не тільки романтику, але й мати міцний шлюб. А от коли подружжя весь час проводить разом – сварок не оминути, пише wona.com.ua.

“Потрібно трохи засумувати одне за одним і зустрічатися. Бо коли один за іншим ходить – це дуже важко. Ми раніше так робили, може, п’ять-шість-сім років було, коли ми ходили одне за одним”, – розповіла Оля Полякова.

Тепер Оля Полякова та її чоловік Вадим навіть сплять у різних кімнатах. Їхній розкішний маєток на Київщині дозволяє це зробити. Оля Полякова зізналась, що насправді має дуже чутливий сон, тому прийняла таке рішення з коханим. Однак це аж ніяк не повпливало на шлюб, а тільки зміцнило його.

“Ми випрацювали такий спосіб спілкування, що ми разом, але якщо нам треба побути наодинці… Він палить, тому у нього є своя курильня і він туди йде. А в мене є спальня, я туди йду з книжкою, або відпочиваю біля каміна. Трішки скучили та й збираємося. Їмо ми разом, спимо іноді теж”, – поділилась вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...