Оля Полякова присвятила новий кліп дітям

Королева не тільки ночі, але й неприхованого епатажу готується до презентації свого кліпу до пісні «Лед тронулся», що не так давно сколихнула мережу у форматі аудіо.

Не обділена почуттям гумору артистка не зраджує власному музичному стилю. Текст треку буквально таки врізається у пам’ять одразу після першого прослуховування. Втім, що традиційно, під шарами комічного Полякова вкотре спробувала приховати нагальні проблеми суспільства.

На цей раз співачка вирішила привернути увагу громадськості до дітей. Про мотиви очікуваного кліпу артистка заявила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Жодних конкретних дат чи деталей зйомок. Лише коротке та душевне звернення до тих, кому вже довелось відчути себе у ролі батьків, пише voiceshowbiz.com.

«Кліп вийде із присвятою дітям! Часто у гонитві за успіхом і визнанням ми забуваємо про тих, заради кого ми живемо і працюємо – про наших дітей. Ми прагнемо зайняти високе положення в суспільстві, у професії, а приділити трохи уваги дитині нам завжди ніколи», – звабливе фото у мережі Полякова підписала одкровенням, яке пережила на власному досвіді.

А також, артистка додала: «Але ж ми для них найкращі, найважливіші, найголовніші люди, не зважаючи на всі наші помилки та поразки. Тільки для них ми справжні королі і королеви!».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...