Ольга Сумська розповіла, як наважилася піти від першого чоловіка

Популярна українська акторка Ольга Сумська наважилася розповісти, чому пішла від першого чоловіка Євгена Паперного, з яким прожила у шлюбі 4 роки.

Ольга та актор Євген Паперний були одружені протягом чотирьох років. У них народилася донька Антоніна. Проте невдовзі пара розійшлася. Як Сумська наважилася на такий крок, вона розповіла під час розмови з Олею Поляковою в прямому ефірі в інстаграмі.

Ольга Сумська стала гостею нового випуску онлайн-шоу Полякової «Правда чи дія». Під час трансляції вона зізналася, що в театрі завела бурхливий роман із актором Віталієм Борисюком, до якого невдовзі пішла від чоловіка.

«Він не оцінив той Божий дар, який був у його руках. Трохи зловживав алкоголем. Фізіологія теж дуже важлива, але коли ти живеш в цьому середовищі і рахуєш тверезі дні – це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють. Борисюка ще ніхто не перевершив. Він боровся за мене несамовито. Міг прийти вночі до мене. Ми жили тоді з Євгеном у двокімнатній квартирі, Тоня була маленькою, а він дзвонить у двері о четвертій годині ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк і каже йому: «Йди з дороги». І тут Паперний хапає сокиру і кричить. Це було пекло. Потім всі ці з’ясування стосунків в театрі… Пристрасті вирували на 200 градусів», – розповіла знаменитість.

Євген не намагався втримати дружину. Тієї ж ночі Сумська разом із донькою поїхали до Борисюка. Їхня історія кохання триває вже 25 років, з яких 24 вони офіційно є чоловіком і дружиною. Акторка зізналася, що шлюб із Віталієм вона б не проміняла ні на що, пише 24tv.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...