Ольга Фреймут розповіла про проблеми підлітків

Українська телеведуча відзначається активною діяльністю у своєму блозі в Instagram. Втім, мовиться зовсім не про «особливі» фотопублікації.

Шанувальники Ольги Фреймут звикли, що знаменитість не вперше ділиться своєю особистою, навіть якщо аж надто категоричною думкою.

Екс-Ревізор країни наважилась назвати інтернет «анархією» для підлітків. Шокуюче? Але українська знаменитість не звикла змовчувати про те, що «накипіло».

У своїй черговій інстапублікації Фреймут заявила, у чому вбачає основну проблему сучасних підлітків. Безліч можливостей і жодних цілей – Перша Панянка країни переконана, що справа саме у цьому.

«Це не стосується заможних сімей. Подумайте, всі мають змогу жити в інтернеті, там уседозволеність, анархія… У підлітка психіка ж ще не сформована, а йому доводиться орієнтуватися у величезному океані інформації, впливів, певних інфлюєнцій. Коли ти ще не сформована особистість, а твоя мораль хитка, у тебе немає опори, і ти пливеш океаном, не річкою, то неминуче, що трапляється», пише voiceshowbiz.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...