Олена Шоптенко розповіла про труднощі після народження дитини

Зірковий хореограф замилувала ніжним фото з крихітним синочком Олексієм в Instagram. І розповіла, які труднощі на неї чекали після народження первістка.

Щаслива мама розповіла, як маленький член сім’ї зміг змінити її саму та змусив розставити правильні пріоритети. Олена зізналася, що стала дуже організованою, почала займатися своїм здоров’ям та не гаяла ні хвилини вільного часу.

— Дело в том, что практически через месяц после рождения сына я вышла на работу. То, что я не смогу кормить ребёнка, даже не обсуждалось. Я просто знала, что буду это делать при любых обстоятельствах и очень этого хотела. Поэтому оставался только один вариант – совмещать, — підписала публікацію зірковий хореограф.

Прийнявши таке рішення в її житті з’явилися судочки з їжею, а молоковідсмоктувач став найкращим другом. І все заради того, щоб отримувати 800 мл молока в день.

— Вначале для меня эти 20 минут были поводом решить всякие рабочие вопросы по телефону или подумать над постановкой. Потом я поняла, что параллельно можно и поесть, чтоб сэкономить время, — розповіла подробиці свого стану Олена.

Хоч і танцівниця зізналася, що це був досить напружений період, але це змусило її регулярно їсти, пити достатню кількість води і вміти розпоряджатися своїм часом. І додала, щоб любити дитину — треба вчитися любити себе і шукати правильних спільників. Навіть якщо це звичайні судочки, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...