Олена Кравець поділилась із шанувальниками особистим

Глядачі нарешті дочекалися виходу улюбленого танцювального шоу країни «Танці з зірками», а разом з тим і появи на паркеті неймовірної та харизматичної танцівниці — гумористки Олени Кравець та Женя Кот.

Свіжий випуск виявився багатим на сюрпризи. Якою веселою вона б не здавалася на сцені, в її житті є місце усій палітрі емоцій. Також Кравець поділилась із шанувальниками особистим.

Якою веселою вона б не здавалася на сцені, в її житті є місце усій палітрі емоцій. Олена не просто гумористка — вона людина, багатогранна і глибока. Участь у проекті — це перш за все для акторки, показати її багатогранність на сцені. Довести, що вона може бути зовсім не такою, яку її звикли бачити мільйони українців.

«Той факт, що я працюю в гумористичному жанрі, зовсім не означає, що так проходить все моє життя», — зазначила Олена Кравець.

«Як і будь-яка людина, я можу бути сумною. Мені теж буває погано і боляче, — відверто розповіла Олена. — Я вже давно не Лєночка з «Кварталу». Я насамперед жінка. А танці для мене сьогодні — це звільнення».

Саме такою, щирою і зворушливою, Кравець вийшла на паркет разом зі своїм партнером по «Танцях з зірками» Максимом Леоновим. Пара виконала чуттєвий фокстрот під ліричну композицію Adele — Someone like you, пише znaj.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...