Олена Кравець розповіла, з якими стилями танцю асоціюються колеги з «Кварталу 95»

Після 4-х місяців участі в проекті «Танці з зірками» у Олени Кравець з’явилася можливість поглянути на своїх колег по сцені з іншого боку.

А саме, порівняти характер і темперамент акторів «Вечірнього кварталу» з різними видами танцю, пише Viva.

Женя Кошовий — це, напевно, джайв. Тому що це дуже живий танець, дуже рухливий, енергійний. І не просто веселий, він зі змістом. У ньому дуже потрібно намагатися, і не у кожного це виходить. А талант Жені, його органічний, природний комізм дозволяють йому робити це, не замислюючись.

Вова Зеленський — це імпровізація. Так, тут без коментарів. Ніколи не знаєш, що буде в наступний момент. Ніколи не знаєш, чого чекати. Знаєш одне — буде якісно, ​​красиво і від душі.

Юра Корявченков — це великий канкан. Це він точно станцює. Слово «великий» визначає все, а канкан — це танець, який можуть станцювати все. Юзик завжди дуже такий свій.

Валерій Жидков — це контемпорарі. Контемп пішов родом з класичного балету. Його створили танцюристи, яким хотілося відійти від стандартних норм, додати творчості і зробити танець більш сучасним. А Валерка як гілка «Кварталу» пішов від якихось канонів і зробив свій танець.

Юра Ткач — це гопак! Мені здається, він народився в українському одязі і з цієї манерою мови.

Міка Фаталов — це ча-ча-ча. У цьому танці дуже багато дрібних кроків, вивірених, точних. І дуже багато виляння стегнами (посміхається).

Вова Мартинець — гоу-гоу. Щось таке дуже молодіжне, дуже-дуже нове, свіже.

Саша Пікалов — бугі-вугі. Це все його життя, це те, що звучить у нього всередині. І те, що він намагається транслювати в своїй творчості.

Стьопа Казанін — це сальса. Тому що сальса — такий соціальний танець, який складається з одного руху, але з величезною кількістю варіацій. Стьопа завжди на «расслабоне», без нічого. Завжди дуже безпосередній, як і сальса, яка танцюється без будь-яких правил. Там не треба тягнути шкарпетки.

Юра Крапов — це капоейра. Інтуїтивні, що йдуть зсередини руху, взаємодія зі світом, з партнером. Ти ніколи не знаєш, що буде далі, але ти весь час живеш в якійсь гармонії і співзвучності. Юра дуже довго набирався досвіду, багажу. Мені здається, він зараз як особистість здатний бути різним і здатний танцювати цей танець поодинці.

Юра Великий — це квік-степ. Такі кроки галопом, коли ти майже біжиш. Я іноді думаю, що Юра дуже швидко бігає і його, буває, заносить. Але квік-степ це передбачає.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...