Олег Винник розповів, скільки у нього друзів

Відомий український співак, кумир мільйонів Олег Винник, часто балує вовчиць новими фотографіями та відео на своїй сторінці в Instagram. Так, в цей раз співак опублікував у своєму профілі фотографію, якою похвалився важливим досягненням.

У публікації, яка з’явилася на сторінці артиста, він хвалиться, що в нього вже 500 тисяч фоловерів Instagram. Також Винник подякував шанувальникам за це зворушливими словами.

У підпису до знімка, на якому повідомляється про 500 тисяч фоловерів, Олег Винник написав: «Друзі, ви неймовірні. Вас з кожним днем стає все більше. Сьогодні цифра на лічильнику Instagram перетнула позначку в півмільйона передплатників. Спасибі всім, хто залишиться зі мною на одній хвилі. Люблю вас!». Шанувальники, звичайно, задоволені і не залишилися байдужі до нової публікації свого кумира, і почали засипати його компліментами, побажаннями і зізнаннями в коханні. А також вони обіцяли не залишати його і продовжувати стежити за його сторінкою.

«А ми Вас любимо! Успіхів Вам!» «Улюблений співак!», «Ми завжди на вашій хвилі», «Не дивно. Ви настільки позитивний і глибока людина, що у вас просто не може бути мало шанувальників і друзів. Ми вас дуже любимо!», «Я ваша фанатка», «Півмільйона передплатників – це лише початок, хай тобі щастить і надалі!», «Спасибі за прекрасні пісні, люблю, цілую», «Олег, дякую вам за ваші пісні, за ваш оптимізм та працьовитість! Як ви викладаєтеся на сцені до кінця, і з такою любов’ю і азартом співаєте для нас! Ви єдиний співак, пісні якого мені подобаються всі без винятку!», — пишуть віддані шанувальники артиста, пише «Знай».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...