Олег Винник показав, як тренується перед концертами

Улюбленець українських жінок, Олег Винник, нещодавно став найкрасивішим чоловіком України за версією журналу Viva. Це зовсім не дивно, адже в свої 44 роки артист неймовірно виглядає.

Олег Винник має не лише гарний голос, а й знаходиться у чудовій фізичній формі, що однозначно подобається жінкам.

Так, артист має особистого тренера, який і допомагає йому гартувати своє тіло. Ані погодні умови, ані гастрольні тури не стають на заваді до занять спортом. Співак тренується майже щодня, чередуючи біг і силові навантаження.

В багаточисленних інтерв’ю, зірковий виконавець розповідав, що докладає дуже багато зусиль для того, аби залишатись у чудовій фізичній формі.

А днями, у своєму Instagram – акаунті артист виклав світлину на якій зображений з палицями для скандинавської ходьби. Світлина має досить промовистий допис.

Також, артист поділився секретами своєї краси. Він розповів, що масок для обличчя не робить, але прокидається за допомогою льоду. Олег полюбляє прийняти теплу ванну. А також досить багато уваги приділяє своєму щоденному раціону.

Оле Вінник говорить, що немає жодних проблем зі здоров’ям і задоволений своїм зовнішнім виглядом. Він зауважив, що багато його одноліток виглядають набагато старшими від свої літ.

Зовнішній вигляд співака – щоденна праця. Очевидно, що всі його зусилля ненамарно, інформує tvgid.ua

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...