Ольга Фреймут вляпалась у новий скандал

Українська телеведуча Ольга Фреймут обурила користувачів соцмереж, які стали свідками того, як в рамках нового шоу жінка роздавала маленьких кошенят просто посеред вулиці. Одна з користувачок мережі Facebook Оксана Краснова поділилась дописом, в якому можна побачити, як Ольга Фреймут тримає корзину, наповнену маленькими кошенятами.

За її словами, телеведуча «пхала» тварин всім перехожим під Верховною Радою, — передає 24tv.ua


Ольга Фреймут з кошенятами під Верховною Радою

Вона впихала в руки абсолютно незнайомим людям і преспокійно відвалювала далі. Один мужик взяв кошеня, як кульочок зі сміттям і з огидою поніс кудись. Їх же спокійнісінько можуть викинути прямо там! А вони такі крихітні, тільки оченята відкрилися! Як можна впихати беззахисних тваринок всім підряд!? Це ж невідомо хто!, – емоційно розповіла Оксана Краснова.

У коментарі до цієї публікації співробітник «Нового каналу» Оксана Сидоренко написала, що в сюжеті, який знімався, «дуже гуманітарна місія».

Інші користувачі також не залишились осторонь незрозумілої акції Ольги Фреймут.

 
 
 

Однак 18 квітня стало відомо, що в Україні з’явиться перша в світі легальна адаптація популярного в Америці «Шоу Елен Дедженерес». Телеканал «Новий канал» вже розпочав роботу над розважальним ток-шоу, яке буде називатися «Оля» і його ведучою стане Ольга Фреймут. Українці зможуть побачити програму вже восени 2018 року.


Ольга Фреймут стане ведучою шоу «Оля», – адаптацією програми «Шоу Елен Дедженерес»

Тому, можна припустити, що ця акція була влаштована в рамках зйомок нової програми. Сама ж Ольга Фреймут ще не прокоментувала цієї ситуації.

Нагадаємо, що Ольга Фреймут вже не вперше опиняється в центрі скандалу. Нещодавно в мережі почали ширитись чутки, як Ольга Фреймут відслідковує негативні коментарі своїх підписників в соцмережах та приходить до них на особисті зустрічі, щоб вияснити, чому вони так про неї відгукнулись. На цю ситуацію вже іронічно відгукнувся український шоумен Сергій Притула.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...