Ольга Фреймут с детства была прирожденным «ревизором»

36-летняя телеведущая практически с детства была прирожденным «ревизором». Как и у всех людей, большинство ее привычек — с детства. Об этом звезда рассказала в одном из интервью. 

Фреймут призналась, что любовь к тотальной чистоты в доме привила ей мама, передает «Телеграф».

С детства мама учила Олю и ее брата быть опрятными:

«Ненависть до бруду, безладдя – це у мене від мами. Ми з братом щоранку прокидалися від того, що мама мила підлогу. Мої кузени боялися приходити до мене в гості, тому що мама в першу чергу ставила їх в ванну і мила. Говорили: «Ой, ні, тітка Олена знову буде купати!». Нас, п’яти-шестирічок, вона постійно купала, у ванній була купа шампунів, різного мила…», — говорит Фреймут.

«У мене, як і у мами, все повинно бути ідеально. Валерій щовечора купається. Я переодягаю його до чаю, до ланчу, він ніколи в піжамі не вийде на вулицю, хоча ми живемо за містом. Він ніколи не виглядає розхлябано, це дуже важливо і має прищеплюватися з дитинства. У квартирі все повинно бути дуже чисто. У мене білий посуд, біла постіль, тому що на ній відразу видно бруд. Я не буду спати на брудному ліжку – краще постою», — твердо утвеждает Ольга.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...