Ольга Фреймут розповіла, якою має бути панянка

Вже не один тиждень Ольга Фреймут разом з Андрієм Бурлуцьким та Іриною Дюденко вчать бунтівних «пацанок» бути справжніми пані. Звісно, аби досягнути гарних результатів, потрібно гарно попрацювати.

То ж, якою вона має бути справжня сучасна леді. Як має спілкувались, поводитись, виглядати? Викладачі реаліті «Від пацанки до панянки» відповіли на ці питання.

Вибаглива ведуча, Оля Фреймут, вважає, що справжня дівчина має бути досить самостійною і активною. Вона не має сидіти вдома, а якщо й так, то лише з важливої причини — або здоров’я, або діти. Ця дівчина постійно самовдосконалюється і не боїться ставити питань. Вона доглянута і охайна. Справжня пані не показує своїх емоцій, не хоче їсти і їй ніколи не холодно. Дуже складно в усьому бути правильною. Сучасна панянка не ідеальна, а справжня.

Андрій Бурлуцький впевнений, що для сучасної дівчини найголовніше вміти комунікувати. Тож, головне завдання у Андрія у Школі навчити дівчат красиво говорити і висловлювати свої думки без нецензурних слів та виразів. Адже гарна зовнішність і вдало підібрана сукня далеко не все що потрібно. Можна зіпсувати цілий образ лишень відкривши рота. Тому викладач докладає максимум зусиль, аби по закінченню школи дівчата могли з легкістю підтримувати різноманітні бесіди.

На думку Ірини Дюденко, сучасна леді має бути доглянутою, одяг має відповідати обставин. Важливо аби в гардеробі були туфлі на підборах, тому що вони змінюють поставу і тим самим роблять більш жіночною. Стиль кежуал теж підійде, адже це невід’ємна складова сучасного життя. Але все ж краще спортивне взуття носити у або під час активного відпочинку, або в спортивний зал. Потрібно співставляти місце та форму одягу, пише novy.tv.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...