Окуляри Гаррі Поттера і капелюх Індіани Джонса виставили на аукціон

Компанія з продажу сувенірів Prop Store з 29 червня по 1 липня оголосить «чарівний» аукціон в Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє Reuters.

Як розповів менеджер з маркетингу в Prop Store Метт Труекс, аукціон буде найбільшим з коли-небудь проводилися, і він очікує підвищеного інтересу з боку колекціонерів.

За його словами, паличка і окуляри Гаррі Поттера, які носив Деніел Редкліфф під час зйомок фільму «Гаррі Поттер і Дари смерті», обіцяють стати одним з найбільш затребуваних предметів.

«Це перший випадок, коли архів Warner Brothers виставив на аукціон паличку і окуляри Гаррі Поттера. Цікаво, що 100% виручки від продажу з молотка цих двох предметів підуть на благодійність, кожен з них оцінюється в суму від $ 30 тис. До $ 50 тис.», — сказав Труекс.

Фанати іншої популярної кіносаги — про Індіану Джонса — отримають шанс купити замшеве капелюх, в якій Харрісон Форд протистояв богині смерті Калі у фільмі «Індіана Джонс і Храм Долі» (вона оцінюється в $ 250-350 тис.).

Крім того, колекціонери знайдуть пам’ятні речі з таких фільмів, як «Термінатор 2: Судний день», «Бетмен» і «Ельф». Всього на торги будуть виставлені понад 1200 предметів зі знімальних майданчиків.

У серпні 2019 року повідомлялося, що екземпляр першого видання книги британської письменниці Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали на торгах аукціонного дому Hansons за $ 34,5 тис.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...