Охоронці Меган Маркл обурені її поведінкою та вказівками

Співробітники охорони, приставлені до Меган Маркл, відзначили, що дружина британського принца Гаррі вважає їх «лакеями».


Сек’юріті запевняють, що в родині Маркл з ними поводяться не як з професіоналами вищого класу. Вони стверджують, що Меган часто змушує їх «збігати в магазин» або сходити в кафе за їжею, хоча в обов’язки сек’юріті виконання таких прохань не входить. Охоронців обурила «лакейська» робота, так як їх наймали для захисту герцогині і членів її сім’ї, а не для того, щоб «бути на побігеньках».

На початку січня принц Гаррі і його дружина, американська актриса Меган Маркл заявили, що готові відмовитися від фінансових привілеїв, належних їм за статусом, і заробляти самостійно, продовжуючи виконувати обов’язки членів королівської сім’ї. Вони пояснили, що мають намір ділити свій час між Великобританією і Північною Америкою.

На їхню думку, такий крок допоможе їм виховувати сина Арчі в повазі до королівських традицій, в яких він був народжений, але ще і дасть родині простір сфокусуватися на подальших планах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...