Один із наставників проекту «Х-фактор» залишив проект. Відео

Артист Андрій Данилко розплакався і покинув студію «Х-фактора». Відповідний фрагмент ефіру опублікований на YouTube-каналі телешоу.

«Х-фактор» — британське музичне шоу талантів. Як франшизи воно є в багатьох країнах, в тому числі в Україні. Андрій Данилко, відомий перш за все як творець образу Вєрки Сердючки, є наставником в нинішньому, 10-м, сезоні проекту.
У черговому епізоді, який вийшов в ефір на днях, артист розплакався і покинув студію «Х-фактора». В той момент Данилко треба було вибрати, хто з числа його підопічних покине шоу.

«Я так розхвилювався … Зараз … Блін! А … Хлопці, правда, ось тільки не ображайтесь. Я ось сиджу, я себе ось … Ось я ніби не виправдав надій. Ось я настільки порожній!»,- заявив він, насилу стримуючи сльози.

Після цього артист відзначив, що всі інші судді на «Х-факторі» яскраво і різноманітно одягаються, а він весь час в чорному. У зв’язку з цим він назвав себе «придурком».

«Я розумію наскільки це вам важливо. Думаю, може, це буде чесніше, що я, напевно, цей проект покину. Тому що, може, з’явиться якийсь наставник, який вам допоможе. Розумію, що ця проблема в мені! Я подумав, що мені зараз треба когось вибирати. Я неготовий це робити. Всі здібні хлопці … Мені здається, що все-таки краще цей проект покинути. Я нічого не можу зробити. Мені … Вибачте!»,- заявив він, встав і пішов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...