Ніколь Кідман розповіла про особисте

Одна з найвисокооплачуваніших зірок Голлівуду стала обличчям січневого випуску британського журналу Tatler.

52-річна зірка також розповіла про особисте. Вона наважилася на материнство у віці 41 рік, маючи двох прийомних дітей у шлюбі з Томом Крузом. Вона зізналася, які відчуття і переживання супроводжували її під час виховання дітей з проміжком у майже 20 років.

— Просто це різні діти. Одного разу моя бабуся дала мені прекрасну пораду. Вона сказала так: «Кожній дитині випадає на долю якесь нещастя: важке оточення, випробування, розлучення батьків… Проблеми будуть завжди. Найголовніше, щоб дитину любили, щоб вона не відчував браку любові». Я намагаюся ніколи не забувати про це, – розповіла знаменитість.

Подією, яка змінила життя Ніколь Кідман, стала втрата батька 2014 року. Жінка відчувала несамовитий стрес та притік адреналіну. Вона повністю поринула в життя і налосоджувалася новими захопленнями, перепробувавши купу всього, що могло б відволікти та вгамувати біль.

Акторка також повідомила, що з доньками часто гастролює разом зі своїм чоловіком австралійським співаком Кітом Урбаном, пише 24tv.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...