Названо головні загадки «Гаррі Поттера»

Розважальний портал BuzzFeed опублікував статтю, в якій названі головні загадки «Гаррі Поттера».

Так, після прочитання серії книг письменниці Джоан Роулінг і перегляду фільмів, присвячених персонажу, автор матеріалу задалася питанням, як народжені в сім’ях маглів (люди, позбавлені магічних здібностей) чарівники підтримують контакт зі своїми друзями, що не навчаються в Гогвортсі. Крім того, незрозуміло, чим вони займаються до вступу до школи магії, адже туди відправляються лише в 11 років.

Дивує й той факт, що особливо цінна Карта мародерів якось потрапила в руки звичайних підлітків — близнюків Візлі. Незрозуміло і те, чому на цій карті довгий час не помічали пересування лиходія Пітера Петтігрю.

Цілий ряд сюжетних дірок, як виявляється, пов’язаний з чарівними істотами. Невідомо, чому Гаррі Поттер почав бачити фестралів лише на п’ятий рік свого навчання, чому василіск цілий рік примудрявся повзати по трубах Хогвартса і як гігантський гіппогриф Клювокрил жив в невеликій спальні.

У матеріалі також піднімаються питання про те, як взагалі працює магія в світі, описаному Роулінг. Залишається загадкою, чому бідні чарівники не можуть начаклувати собі грошей і чому сам Поттер, протягом усього життя проходив в окулярах, не може виправити свій зір за допомогою заклинання. В кінці статті автор обурюється дурістю головного лиходія Волан-де-Морта, який допустив безліч помилок в боротьбі з Поттером.

У грудні стало відомо, що дія нової франшизи картини відбуватиметься 20 років після подій, показаних у другій частині «Гаррі Поттера і Дарів смерті». Відзначається, що до роботи над проектом повернуться багато акторів з оригінального складу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...