Названий кращий фільм XXI століття

Список був опублікований на сайті журналу Empire.

Рейтинг видання очолила картина Джорджа Міллера «Божевільний Макс: Дорога люті», що вийшла в 2015-му році. Її назвали безкомпромісним і «абсолютно божевільним в концепції і виконанні» проектом, який став вражаючим прикладом екшн-жанру.

Другу сходинку посіла кінострічка 2001 року «Володар перснів: Братерство Кільця», знята Пітером Джексоном. На думку журналістів, режисерові вдалося не тільки з душею і гумором зобразити світ, описаний в творах Джона Толкіна, а й змусити глядачів почати всерйоз ставитися до жанру фентезі.

Замкнув трійку фільм Крістофера Нолана «Темний лицар», прем’єра якого відбулася в 2008-му році. Відзначається, що робота кінематографіста «відображає Америку, щосили намагається змиритися з травмою 11 вересня», а також представляє кращу інтерпретацію образу Джокера, роль якого виконав Хіт Леджер.

На четвертій позиції опинилася картина «Початок», а на п’ятій — «Місячне сяйво». В першу десятку також увійшли стрічки «Соціальна мережа», «Месники: Війна нескінченності», «Геть», «Лабіринт Фавна» і «Труднощі перекладу».

Влітку 2018 року журнал Rolling Stone склав список 50 кращих комедій XXI століття. Першу сходинку посіла стрічка «Переможці шоу». За нею слідували фільми «У зашморгу» і «Дівич-вечір у Вегасі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...