Названа орієнтовна дата виходу шостого сезону «Гострих козирків»

Пандемія COVID-19 сильно відбилася на зйомках кінофільмів і телесеріалів, призупинивши їх на кілька місяців, а правила про дотримання соціальної дистанції, що поширюються і на кіноіндустрію, здійсненні без особливих зусиль хіба що стосовно малобюджетних фільмів.

Вкрай популярний британський серіал про «лихі» двадцяті «Гострі козирки» (Peaky Blinders) явно не належить до даної категорії — і в силу цього знімальній команді доведеться внести чимало змін в творчий процес. Про це повідомив режисер проекту Ентоні Бірн в рамках телеінтерв’ю Digital Spy.

Нагадаємо, що до початку безпосередньої роботи над створенням шостого сезону передбачалося приступити в березні, і тривати зйомки повинні були 78 днів. Бірн повідомив, що за найсприятливішого розвитку подій підготовка може бути розпочата в кінці цього року з прицілом на здійснення знімального процесу на початку наступного. Але говорити про це зі зрозумілих причин можна тільки гіпотетично.

І навіть якщо реальність буде відповідати оптимістичним прогнозом, чекати в будь-якому випадку доведеться досить довго: початок зйомок в січні означає, що закінчені вони будуть до травня-червня, за чим підуть шість місяців роботи з відзнятим матеріалом. Таким чином, на екрани шостий сезон вийде не раніше кінця 2021 року — початку 2022.

Вимоги щодо дотримання соціальної дистанції — окрема головний біль, проте у команди розробників серіалу на даний момент є уявлення про те, як зняти інтимні сцени і сцени з масовими бійками в нових умовах. Часу поміркувати над цим в умовах самоізоляції було більш ніж достатньо.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...