Наталя Могилевська розповіла, що у неї з’явилася кохана людина

Зовсім недавно Наталя Могилевська презентувала нову пісню «Покохала» і, як виявилося, композиція — дуже особиста для співачки.

Адже в недавньому інтерв’ю артистка розговорилася і зізналася, що зараз її серце зайняте і вона закохана, пише viva.ua. Втім, називати ім’я коханого і то, як вони познайомилися, Наталя не стала.

«Я не можу сказати, тому що відразу стане зрозуміло, хто він і яка його професія», — прокоментувала артистка в програмі «Слава +».

Але є ще одна причина, по якій Наталя не поспішає виносити свої стосунки напоказ. Так, співачка відзначає, що їм потрібен час, щоб почуття зміцніли.

«Я закохана. Мені нема чого поки сказати. По-перше, щастя любить тишу. По-друге, відносини повинні визріти. Коли ми тільки знайомимося, нам багато чого здається, але життя потім все ставить на свої місця. Тому я б почекала», — сказала Наталя.

І все ж деякими подробицями вона поділилася. Так, Наталя не приховує, що вона дуже запальна.

«Мій чоловік мені каже, що мені ніхто ніколи не говорив таких жорстких слів, як ти, навіть мій найближчий друг — він не наважився. Але і стільки ніжності я ніколи в житті не відчував. І жодна жінка мені не говорила і так мною не захоплювалася «, — зазначила Наталія.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...