Наталі Портман, Шерон Стоун і Емма Уотсон рятують людство, не виходячи з дому

Американський актор Кевін Бейкон запустив в Інстаграм флешмоб #IStayHomeFor (# Я залишаюся вдома заради), покликаний мотивувати всіх, хто ще не оцінив необхідність самоізоляції (але цілком може собі її дозволити), простим поясненням її практичної користі.

Кевін закликав колег по шоу-бізнесу використовувати на благо свої магічні сили по впливу на маси. А саме — розповісти, навіщо, чому і заради кого вони вирішили провести найближчі пару тижнів вдома. Сам Кевін написав, що залишається вдома заради дружини, актриси Кіри Седжвік.

Колеги Кевіна відразу ж підтримали цей флешмоб. Джулія Робертс написала, що в цей «унікальний і ніжний» час вона залишається вдома заради своєї сім’ї, малого бізнесу, всіх працівників охорони здоров’я, які працюють на знос по всьому світу, і заради своєї дивовижної 95-річної сусідки. «Я залишаюся вдома, щоб стати частиною вирішення цієї проблеми».

У Емми Уотсон є серйозні підстави відсидітися вдома: «Моїй бабусі більше 70 років, у моєї мами діабет, а моя найкраща подруга працює в системі охорони здоров’я. Я залишаюся вдома заради них. А ви заради кого?».

Британський актор Бен Барнс запевнив, що все це пройде, але треба потерпіти: «Я знаю, що все це нелегко. Всі переживають за своїх близьких і коханих, через відсутність роботи, а в багатьох випадках — через відсутність їжі та медикаментів. У деяких місцях люди навіть не можуть вийти на вулицю прогулятися, і здається, ніби нашу свободу обмежують. Але зараз у нас дійсно недостатньо даних для того, щоб точно спрогнозувати, коли нам буде безпечно повернутися в офіси, школи або спортзали, знову почати обніматися, цілуватися і тиснути один одному руки. Тому поки що залишайтеся вдома, дайте працівникам охорони здоров’я розвантаження, яка їм необхідна — це буквально врятує життя. Будьте ласкаві і терплячі до ваших улюблених. Зателефонуйте друзям. Все це пройде».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...