Наомі Кемпбелл, Марк Руффало та інші зірки нагадали жителями США, як голосувати поштою

Ряд акторів знялися в спільному з некомерційною організацією RepresentUs ролику, щоб нагадати жителями США, як голосувати поштою.

Менше ніж через місяць в Сполучених Штатах відбудуться вибори президента, і зараз дуже багато знаменитостей кажуть про важливість цих виборів і агітують людей йти на голосування.

В даному ролику зірки нагадують людям, що при голосуванні поштою потрібно дотримати ряд обов’язкових правил, через порушення яких їх бюлетень буде вважатися «голим бюлетенем» і його не врахують при підрахунках. Саме тому знаменитості з’явилися в відео голими — принаймні по пояс. У деяких штатах Америки до бюлетеню додається два конверта, і, як пояснюється в відео, один конверт з бюлетенем потрібно вкласти в інший конверт, інакше його не приймуть.

У ролику знялися Марк Руффало, Кріс Рок, Тіффані Хаддіш, Емі Шумер, Джош Гад, Сара Сильверман, Челсі Хендлер, Райан Бат і Наомі Кемпбелл. З’явився також Саша Барон Коен, який постав у образі Бората, але в одязі.

Нагадаємо, першого жовтня пройшли дебати між Дональдом Трампом і Джо Байденом. А через кілька днів Трамп і його дружина були госпіталізовані з виявленими COVID-19. Пара провела у військовому госпіталі всього три дні, після чого Трамп заявив в своєму Twitter, що ковіда не треба боятися. «Не бійтеся ковіда. Не дозволяйте йому домінувати в вашому житті. Зараз я відчуваю себе краще, ніж 20 років тому!» — написав у себе в Twitter 74-річний президент.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...