Надя Дорофєєва розповіла про серйозну хворобу

Дев’ять років тому Надя Дорофєєва боролася з серйозним захворюванням.

Тоді Надя Дорофєєва воліла не афішувати свою хворобу, але зараз вона вперше зважилася розповісти, як 9 років тому її обличчя було вкрите прищами, пише Viva. І причина всьому — дисбактеріоз, який в народі називають «кліщ». Співачка зізнається — вона плакала кожен день, дивлячись на себе в дзеркало.

«Дев’ять років тому я захворіла на грип і не пропила після хвороби пребіотики, і у мене запустився дисбактеріоз. Але у мене перші прояви були на обличчі, і мені почали класні косметологи лікувати обличчя — антибіотиками, мазями якимись. І у мене все стало погіршуватися і погіршуватися! Цей період тривав сім місяців. Я пам’ятаю, я ридала кожен день, коли дивилася на себе в дзеркало. Це був дуже важкий період: я приїжджаю на зйомки, це вже була група «Время и Стекло», а у мене просто все лице всипане прищами», — розповіла співачка в інтерв’ю на YouTube-каналі «Слава +». І хоча Надя відразу здала аналіз на «кліща», тоді результати нічого не показали.

В такому непривабливому вигляді Надя познайомилася і зі своїм майбутнім чоловіком — Володимиром Дантесом. Втім, його не злякали її прищі.

«Я пам’ятаю день, ми сідаємо в поїзд, де я зустрічаю Володимира Дантеса, я як і раніше вся в прищах. Не нафарбована, природно, в поїзд, як нормальна людина. І тут він в мене закохується. І я думаю: Господи, може він погано бачить? Я його досі підколюю на цю тему», — зізнається Надя.

Розібратися з хворобою Наді допомогла мама, яка відвела доньку до лікарні і змусила здати всі аналізи.

«Я приїхала до Сімферополя до батьків на три дні, і мама мене просто взяла за шкірки і повела в лікарню. І ми здали всі аналізи, які можливі були, у мене виявили дисбактеріоз кишечника. Я місяць пропила таблетки, і у мене все пройшло» , — ділиться артистка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...