На Закарпатті для Періс Хілтон добудовують вертолітний майданчик і паркінг

Про те, що незабаром на Закарпатті прибуде світська левиця Періс Хілтон — оглядати свою нову нерухомість, курортний комплекс «Деренівська Купіль» в селі Нижнє Солотвино, у свята місцеві жителі призабули.

Але те, що роботи з підготовки комплексу до продажу такої персони вже майже завершені, від уваги місцевих не вислизнуло.

«Її вимоги вже майже виконали. Періс Хілтон побажала, щоб на території комплексу побудували багаторівневу парковку і вертолітний майданчик», — розповідають «КП» в Україні «жителі села Руські Комарівці, до сільради якого належить і Нижнє Солотвино. «Бетон вже залитий, парковку будують — поки незрозуміло, дво- або триповерхову. Біля комплексу і раніше, бувало, якщо наплив гостей, не було де машину поставити. А вже після того, як Періс приверне до нього увагу, проблема з нестачею місць тільки посилиться. Напевно, ще з місяць піде на завершення робіт. А може, і більше — свята ж. Але основний фронт вже виконано».

Зараз тутешні жителі розглядають «Деренівську Купіль» як місце, куди обов’язково потрібно буде зайти поколядувати, показати вертеп. Колись це був відомий на всю Європу термальний курорт — завдяки гарячим джерелам і мінеральній воді тут лікували багато хвороби. Оздоровчі санаторії працювали ще при Австро-Угорщині. Продовжують і зараз, але вже з лоском і пафосом. Кажуть — колядники жодного разу ще це місце не обходили, а співробітники комплексу самі зазивають хлопчиків і дівчат, хлопців, які в різдвяний період колядують великими компаніями.

«І на Хрещення там влаштовують свято, воду освячують, купаємося», — кажуть місцеві. «Всіх пускають — з цим проблем немає. Діти зі шкіл приїжджають на екскурсії, з садків. Та й взагалі, ми перед тамтешніми власниками, як у нас кажуть, «капор долів» — знімаємо капелюха».

У селі розповідають — «цукерку» із занепалого радянського санаторію «Кооператор» зробили якраз нинішні власники. Прийшли більше 20 років тому. При них і село зажило краще. По-перше, платять податки згідно із законодавством. По-друге — додатково допомагають школам, садочкам, церкві. Вертеп і колядників з церкви завжди до себе кличуть.

Також не вщухають розмови про те, що саме в закарпатському курортному комплексі світська левиця планує провести престижний конкурс краси і навіть вести реаліті-шоу. До речі, і сама Періс стала популярною завдяки американському реаліті-шоу «Просте життя». Разом з іншою американською віп-персоною Ніколь Річі вона намагалася обходитися без своїх мільйонів, заробляючи простою працею, своїми руками, в тому числі, на фермах. Якщо планується щось схоже — регіон обраний самий вдалий. Ферми і сільське господарство — це чи не єдине, що розвинене в селах. Так що, може бути, Періс Хілтон тепер повернеться до того ж, але вже в іншій якості — засновника.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...