На телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра детективного серіалу «Філін»

12 травня на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра детективного серіалу «Філін».

Актриса Руслана Писанка зізналася, що сама запропонувала продюсерам свою кандидатуру на роль судмедексперта в багатосерійному фільмі, а Олександрі Епштейн і зовсім довелося змінити імідж заради зйомок у серіалі. У детективі також знялися Інна Мірошниченко, Антон Єрьомін, Федір Ольховський, Олесь Каціон і інші актори.

Руслана Писанка розповіла, що багато в чому схожа на свого персонажа. Раніше актриса вже розповідала про те, як приміряла халат Зої Модестівни в серіалі, але в цей раз згадала, як саме їй вдалося отримати цю роль.

«Все сталося випадково. На сторінці в соціальній мережі кастинг-менеджера я побачила запрошення на проби в детективний серіал. Серед персонажів був і колоритний судмедексперт Зоя Модестівна — вона здалася мені дуже цікавою. Пам’ятаю, тоді відразу написала, що мені цікава ця роль. Напевно, цим дещо збентежила менеджерів, але мені відповіли, я надіслала пробу і все закрутилося. Загалом, через місяць роль належала мені. Зоя Модестівна багато в чому схожа на мене, хоча її гумор, скоріше, цинічний. У мене ж побільше сарказму».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...