На каскадерський трюк в новій «бондіані» пішло 30 000 літрів кока-коли

Спеціаліст по трюкам Лі Моррісон, протягом останніх п’ятнадцяти років працює над фільмами про Джеймса Бонда, в інтерв’ю Total Film розповів про зйомки однієї неординарної сцени для фільму «Не час помирати».

Мова йде про трюк, коли Бонд на швидкості понад 95 кілометрів на годину перелітає на мотоциклі через стіну, використавши в якості трампліну кам’яні сходи. Цікаво, що глядачі вже знайомі з цими кадрами, адже вони включені в обидва трейлера до фільму.

Моррісон розповів, що для здійснення цього трюку постановникам знадобилося 8400 галонів кока-коли — напій був розлитий на одній з вулиць італійського міста Матера в тому місці, де після стрибка на мотоциклі повинен був приземлитися дублер Деніела Крейга. Моррісон пояснив, що покрита солодкої «колою» бруківка стає липкою, тим самим забезпечуючи більш інтенсивне зчеплення і знижуючи ризик заметів:

Я витратив близько 60 тисяч євро на те, щоб розлити кока-колу по Матері. Я вже давно вдаюся до окропленням слизьких поверхонь кока-колою … Коли ж настає час все змити, то виглядає дуже чисто.

Цікаво, що бюджет «Не час помирати» оцінюється в $ 250 млн, так що можна з упевненістю сказати, що покупка 31 тисячі літрів кока-коли — далеко не найбільша частина витрат при виробництві цієї картини.

Прем’єра «Не час помирати» намічена на 1 квітня 2021 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...