На Бреда Пітта подають в суд

Мешканка Техасу Келлі Христина подала в суд на Бреда Пітта і вимагає від нього 100 тисяч доларів.

Вона стверджує, ніби він говорив, що одружується на ній, а в підсумку «розвів» її на великі гроші.

Келлі каже, що заплатила акторові 40 тисяч доларів, щоб він п’ять разів з’явився на заходах, які вона організовувала для його благодійного фонду Make It Right Foundation, що займається будівництвом будинків для жертв урагану Катріна. За її словами, Пітт порушив договір і тепер повинен їй 100 тисяч. Також Келлі заявляє, що між нею і Бредом «склалися настільки близькі стосунки», що вони говорили про весілля.

Однак адвокат Пітта стверджує, що Христину жорстоко обдурив інтернет-шахрай, який видав себе за Бреда Пітта. Сторона актора наполягає на тому, що у нього ніколи не було справ з Христиною, і подала заяву про припинення справи.

Ні організація Make It Right Foundation, ні містер Пітт не укладали угоди з позивачем, — кажуть адвокати актора.

Тим часом Пітту є чим зайнятися в суді і без Келлі Христини. Актор все ще намагається вирішити питання з опікою над його з Анджеліною Джолі дітьми. Зараз все виглядає так, ніби Джолі хоче мати більше повноважень. Тому актор на майбутньому судовому засіданні хоче задіяти в якості свідка колишню колегу Анджеліни Джилліан Арменанте, а також психологів, психотерапевтів, консультантів з безпеки і домогтися рівних повноважень з дружиною в питанні опіки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...