Моніка Беллуччі поділилася власним життєвим досвідом

Відома італійська акторка й модель Моніка Беллуччі, яка нещодавно відсвяткувала 55-річчя, поділилася життєвим досвідом й особистими подробицями з читачами щотижневика ELLE Weekly.

Зокрема у відвертому інтерв’ю для видання зірка розповіла більше про стосунки з колишнім чоловіком, французьким актором Венсаном Касселем, пише 1plus1.ua.

«Над такими стосунками, як у нас, повинні працювати двоє. Ми намагаємось. Звісно, це вже зовсім інше спілкування. Однак завжди можна вивести стосунки на новий рівень. Не скажу, що ми друзі, але з точки зору батьківства нас можна назвати партнерами. Спершу було неймовірно складно — ми сварилися, не могли порозумітися. Зараз інтереси наших дочок стоять на першому місці. Коли ми з Венсаном добре ладнаємо, дівчата щасливі. Заради них ми залишили всі образи в минулому і намагаємося підтримувати одне одного», — розповіла акторка.

До того ж Моніка розкрила декілька секретів краси і власної життєвої філософії. Нагадуємо, нещодавно модель кардинально змінила зачіску. Тепер замість довгого чорного волосся у Беллуччі — трендове боб-каре.

«Кажуть, жінка змінює зачіску, бо у неї в житті відбуваються важливі події. Не схильна вірити у ці забобони, але припускаю, що в майбутньому на мене чекає щось нове. Побачимо! По життю я не даю порад, адже кожен має право обирати. Я також не засуджую, тому що усі мають слухатися свого серця. Головне жити з чистим сумлінням і світлом всередині. Єдине, що можу сказати напевне: вкладайте всю пристрасть у те, над чим працюєте. Робота, яка вам подобається — величезне щастя».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...