«Міс Львів» поскаржилася на переслідування через поїздку до Москви

Володарка титулу «Міс Львів-2018» Наталія Болюх поскаржилася на переслідування патріотів в рідному місті після її візиту в Москву. Слова Болюх наводить УНІАН.

«Я прилетіла в аеропорт. Виходжу — до мене підходять чоловіки. Беруть мене за руки і кажуть: «Може, тебе назад в Москву відправити?»,- розповіла вона.

За словами Наталії, вона не робила ніяких політичних заяв, так що «репресії» з боку тих людей безпідставні. У той же час вона додала, що не бачить нічого поганого в поїздках до Росії і в зв’язках з російськими громадянами.

Раніше її розкритикували через поїздки до Москви. Як стало відомо, дівчина поїхала в Росію на святкування дня народження. При цьому ЗМІ вона повідомила, що відправляється в Амстердам. При цьому викладені в соцмережах моделі фото допомогли журналістам та користувачам мережі дізнатися, що вона побувала в Москві.

Після цього Болюх написала у своєму Facebook, в якому зізналася, що любить свою країну і дотримується її цілісності «від Криму до Києва, від Львова до Донецька». При цьому вона додала, що в Росії у неї є друзі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...