Міккі Рурк закінчив зйомки в новому фільмі, незважаючи на карантин

Американський актор Міккі Рурк закінчив зйомки в фентезійному фільмі жахів «Warhunt» ( «Військове полювання»), незважаючи на пандемію коронавірусу. Про це пише Variety.

За даними видання, уряд Латвії, в якій пройшли зйомки, дав дозвіл знімальній групі завершити роботу над картиною за умови дотримання заходів безпеки. За словами режисера стрічки Мауро Борреллі, актори і члени знімальної групи швидко пристосувалися до заходів безпеки і виконали свою роботу ефективно.

«Я прибув до Риги на зйомки. Через цей COVID-19 мало все не вийшло з-під контролю. Однак в підсумку було чудово», — розповів Рурк.

За словами продюсера картини Ю-Фай Суен, графік актора був змінений, так як Латвія збиралася закривати авіасполучення з іншими країнами. Він додав, що Рурк в зв’язку з цим прилетів до Риги раніше.

У фільмі буде розказана історія про те, як американські солдати під час Другої світової війни виконують секретне завдання, але виявляються в пастці. В результаті їм доводиться боротися не тільки з нацистами, а й з місцевою відьмою.

Інформації про дату виходу стрічки в прокат поки немає.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...