Метт Деймон, Адам Драйвер і Джоді Комер повернулися до зйомок «Останньої дуелі»

Сайт JustJared повідомляє, що в замку Кехір в місті Кашел, графство Тіпперері, Ірландія, поновилися зйомки історичної драми Рідлі Скотта «Остання дуель».

І на доказ цього наводить фотографії, зроблені на знімальному майданчику. Зйомки були зупинені в березні через пандемію.

Фільм, що знімається за мотивами роману письменника Еріка Джагера, розповідає про реальні події, що відбулися в XIV столітті. Король Карл VI дозволив дуель між колишніми друзями — лицарем Жаном де Карружем і зброєносцем Жаком Ле Грі. І це була остання легальна дуель у Франції.

Повернувшись на Батьківщину з чергової війни де Карруж (Деймон) виявляє своє господарство в запустінні, а його дружина (Комер) стверджує, що її зґвалтував Ле Грі (Драйвер). У разі перемоги де Карружа йому перейде стан його багатого колишнього друга, а в разі перемоги Ле Грі дружину де Карружа спалять на вогнищі за наклеп.

Сценарій до фільму написали Метт Деймон і Бен Аффлек спільно з Ніколь Холофсенер ( «Чи зможете ви мене пробачити?»). Прем’єра картини запланована на 15 жовтня 2021 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...