Мерілін Менсон відповів на звинувачення з боку актриси Еван Рейчел Вуд

Американський рокер Мерілін Менсон відповів на звинувачення в сексуальному насильстві, що пролунали з боку актриси Еван Рейчел Вуд, після того, як з ним відмовився від співпраці музичний лейбл і дві кіностудії.

Слова втратив роботу музиканта з’явилися в його Instagram-акаунті.

Менсон назвав звинувачення в сексуальному насильстві «жахливими спотвореннями реальності». «Очевидно, що моє мистецтво і моє життя регулярно стають предметом суперечок вже довгий час, але недавні звинувачення на мою адресу — це жахливі спотворення реальності. Мої особисті відносини завжди будувалися на згоді з партнерами, думаючими, як я. Неважливо, як або чому інші нині вирішують переписати минуле, правда залишиться такою», — написав музикант.

Як уточнює Deadline, на тлі звинувачень з боку Вуд, зірки серіалу «Світ Дикого Заходу», Менсон втратив роль в серіалі «Американські боги» на кабельному телеканалі Starz і в шоу «Калейдоскоп жахів» від AMC. Також стало відомо, що від співпраці з Менсоном відмовився лейбл Loma Vista Recording, просував його останній альбом.

1 лютого Еван Рейчел Вуд вперше назвала ім’я свого насильника, заявивши, що мова йде про Менсона. Актриса зазначила, що артист почав доглядати за нею, коли та була підлітком, після чого «промив їй мізки» і «схилив до підпорядкування». Раніше артистка не раз заявляла, що була зґвалтована своїм коханим, не розкриваючи його імені. Вуд зустрічалася з Менсоном з 2007-го по 2010 рік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...