Мені було боляче, — Анджеліна Джолі про розлучення з Бредом Піттом

Напередодні виходу на великі екрани фільму «Малефісента: Володарка тьми» актриса Анджеліна Джолі часто спілкується з журналістами. В одному з недавніх інтерв’ю вона розповіла, як вплинуло на її життя розлучення з Бредом Піттом.

За словами Анджеліни, розлучення змусило її поглянути на життя по-новому. На питання журналіста, чи вірить вона в долю, Джолі відповіла: «Я не знаю про долю, але впевнена, що зараз перебуваю в такому періоді життя, коли повертаюся до самої себе. Деякий час відчувала себе втраченою».

Потім актриса уточнила, що почалося все після розлучення з Бредом Піттом, з яким вони були разом більше 10 років.

«Це сталося, коли ми розлучилися. Я не впізнавала себе. Відчувала себе приниженою і незначною. Мені було до глибини душі сумно і боляче. З іншого боку, було цікаво використовувати це почуття власної меншовартості і якусь смиренність. Плюс до всього, у мене виникли проблеми зі здоров’ям. Всі ці речі здорово приземляють і змушують згадати про подяки за те, що ти просто живий. Цей урок я передам дітям: оновлення, через яке в підсумку приходиш до радості. Мені довелося заново відкрити для себе щастя», — розповіла вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...