Мена Массуд поскаржився на те, що після «Аладдіна» йому не пропонують ролей в кіно

Мена Массуд зіграв головну роль у фільмі Гая Річі «Аладдін». Стрічка заробила в прокаті понад мільярд доларів, але популярності акторові так і не принесла.

Мена розповів, що після виходу картини, не отримав жодного запрошення на проби.

«Я трохи втомився від цього. Хочу, щоб люди знали, що, коли ви робите щось на зразок «Аладдіна», це не завжди визнання і слава», — зазначив актор.

На роль Аладдіна пробувалися понад дві тисячі претендентів, але вибір творців фільму припав саме на Массуда. У багатьох не було сумнівів, що після такого потужного старту він стане успішним актором.

«Я знаю, що були ті, хто говорив: «Він заробив мільйони, йому надходять пропозиції від інших режисерів», але це не так. У мене не було ні одного прослуховування з тих пір, як вийшов «Аладдін», — заявив Мена.

Актор вважає, що режисери його недооцінюють через те, що він став заручником однієї ролі. Адже все дізналися про нього лише після «Аладіна», хоча свою кар’єру він почав ще 10 років тому.

«Я відчуваю, що ще довго залишуся непоміченим, так як молодий — мені 28 років. Я новачок в тому сенсі, що багато глядачів і режисери вперше дізналися про мене після «Аладдіна». Тому, думаю, цей образ будуть бачити в мені тривалий час. Доведеться попрацювати над тим, щоб переконати всіх в зворотному», — зізнався Мена Массуд.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...