Меган Маркл заборонили бачитися з матір’ю

Дружина принца Гаррі Меган Маркл не може зустрітися зі своєю матір’ю Доріей Регланд через спалах коронавірусe: за словами джерел, герцогиня «пригнічена і знаходиться на межі».

Герцоги Сассекські порушили правила карантину і перелетіли з Канади в США: пара встигла змінити локацію в останню хвилину до закриття кордону. На такий вчинок подружжя зважилася не тільки через мрії Маркл про Голлівуд, але і через матір Маркл, яка живе в Лос-Анжелесі.

Однак у світлі останніх подій, герцогиня поки не змогла побачити матір. Як повідомило видання Daily Mail, Меган Маркл переживає не найкращий час: через пандемію коронавірусу герцогині заборонили бачитися з матір’ю. Навіть незважаючи на те, що їхні будинки тепер поділяють лише 16 кілометрів.

«Мег пригнічена і здається, що знаходиться на межі. І не дивно, адже однією з головних причин переїзду було її бажання жити поруч з матір’ю», — розповіло джерело видання.

Виявилося, що в силу свого віку, Регланд ретельно стежить за своїм здоров’ям і не хоче наражатися на небезпеку. Саме тому всі радять Маркл відкласти зустріч з мамою до кращих часів.

Екс-актриса намагається частіше телефонувати матері по відеочату, довідуючись про її самопочуття. До речі, 11-місячний син Маркл — Арчі теж регулярно спілкується з друзями в режимі онлайн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...