Меган Маркл погрожує принцу Гаррі розлученням

Після того як принц Гаррі і Меган Маркл покинули Лондон і переїхали жити спочатку в Канаду, а потім в США, в їх відносинах, за деякими даними, виникли складнощі.

Для Маркл життя з Лос-Анджелесі звичне, саме там вона провела більшу частину життя, а ось Гаррі важко звикає до нової країни. З урахуванням того, що через пандемію коронавірусу їм доводиться сидіти вдома без роботи, Гаррі все частіше думає про батьківщину. Інсайдери повідомляють, що Гаррі нудьгує по Лондону і навіть думає повернутися до Великобританії.

А ось Маркл поглядів чоловіка не поділяє і сильно злиться на нього за думки про повернення на інший континент. Західні таблоїди повідомили, що Меган погрожує Гаррі розлученням.

«Мені сказали, що Меган розлютилася, дізнавшись, що Гаррі хоче повернутися додому. Вона кричала йому: «Можеш їхати, але Арчі і я залишимося в Америці!», — розповів анонім журналу Globe.

Правда, не всі шанувальники пари вірять, що Меган настільки сувора і погрожує чоловікові, адже зараз вони влаштовують своє життя в США і навряд чи знаходять час на суперечки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...