Меган Маркл і принц Гаррі стали боржниками на 11 років

Звільнившись від королівських кайданів, принц Гаррі і його дружина Меган Маркл пізнали не тільки п’янкий смак свободи, а й сувору необхідність платити за рахунками: герцоги стали боржниками британської скарбниці.

Міжнародний День сміху — 1 квітня 2020 року запам’ятався Сассекським не смішно жартами, а офіційним зреченням від королівського престолу. Припинивши виконувати обов’язки членів монаршої родини, пара пізнала всю «красу» незалежності — фінансові труднощі, осуд сусідів в Канаді і США, а також відсутність коштів на оплату особистої охорони. Але, як виявилося, все це — всього лише квіточки.

Як повідомило видання Mail on Sunday, принц Гаррі і Меган Маркл зобов’язані повернути Британії суму, яку заборгували з казни Суверенного гранту: за підрахунками експертів, на це може піти цілих 11 років.

Виявилося, що ці гроші були витрачені на дорогий ремонт котеджу Фрогмор-гаус, який був перебудований з урахуванням всіх вимог пари, а вся ця розкіш обійшлася в суму близько 2,4 мільйонів фунтів стерлінгів.

У виданні підкреслили, що герцоги вже приступили до виплати боргу і будуть віддавати його частинами, так що ніщо не завадить заколотникам закрити «кредит» набагато раніше, якщо вони зможуть заробити належну суму грошей. До того ж, цей план може втілитися в реальність в самому найближчому майбутньому, адже Маркл дістала своє старе резюме і підготувалася до пропозицій іменитих режисерів

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...