Меган Фокс почала зустрічатися з Колсоном Бейкером

Про розставання Меган Фокс і Браяна Остіна Гріна стало відомо в травні поточного року, після того, як Брайан офіційно підтвердив чутки про розлад у родині.

Чутки з’явилися, коли папараці помітили Меган Фокс в компанії музиканта Колсона Бейкера, який виступає під псевдонімом Machine Gun Kelly. З Колсоном Меган познайомилася на зйомках фільму під робочою назвою «Midnight in the Switchgrass», після яких актриса повернулася з думками про розлучення.

Брайан, розповідаючи про розставання з дружиною в одному з випусків свого подкасту «… With Brian Austin Green», стверджував, що з Колсоном Меган пов’язує лише дружба. Але пішли за цією заявою події підтверджують зворотне.

Буквально через пару днів після новини про розлучення Колсон Бейкер випустив кліп на пісню Bloody Valentine, в якому Меган Фокс зіграла роль його дикуватої зазноби. А днями папараці зняли Меган і Колсона, які тримаються за руки і цілувалися. По всій видимості, закохані перестали бачити необхідність в тому, щоб приховувати свої стосунки.

Втім, Брайан теж не втрачає часу дарма. У подкасті актор зізнався, що розставання з дружиною дається йому дуже важко. Мабуть, щоб полегшити цей біль, Брайан знайшов розраду в суспільстві 25-річної моделі Кортні Стодден, не дуже ухиляючись від об’єктивів папараці.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...