Маша Єфросиніна закликала жінок не терпіти випадки насильства у родині

Популярна українська ведуча Маша Єфросиніна наразі закликала жінок не замовчувати випадки неналежної поведінки у родині.

Зірка, яка вже два роки виступає почесною Послинею Фонду ООН в області народонаселення, звернулася до жінок з закликом не терпіти і не закривати очі на випадки насильства. Єфросиніна у розмові з журналістом ТСН заявила, що якщо чоловік вдарив один раз — вдарить і другий.

«Дорогі мої дівчата! Кожна з нас відчуває ту саму дівчинку, яка не може себе захистити. Вдарили тебе, або просто назвали тебе поганим словом. Принизили або не дали тобі грошей, щоб ти сиділа вдома і слухалася наказів – все це є сигналами насильства, психологічного чи фізичного», — зауважила знаменитість.

Також ведуча підкреслює, що про насильство знає з особистого прикладу, пише tsn.ua.

«Я знаю це, дівчата, не з книжок, не з заголовків, не з величезних красивих документів, що мені надає ООН, я знаю це особисто. Тому що кожну з вас я тримала за руку протягом цих двох років. І я точно знаю, що виключень немає. Якщо вас образили один раз — вас образять і вдруге, і втретє. І потім буде діставатися вашим дітям. А потім ваші діти будуть переносити це у свої родини. І таким чином це замкнуте коло буде існувати багато років. Ви можете це припиняти! Закон на вашому боці! Викликайте поліцію, звертайтеся, пишіть, будь ласка, говорить про це!», — закликала зірка.

Також Маша пояснила, що вважається насильством, оскільки багато жінок навіть не помічають його навколо себе.

«Всім здається, що коли в тебе лише все обличчя в крові, то це насильство. Зовсім ні. Якщо при знайомстві з хлопцем щось не подобається, в тому, як він поводиться — то це не є просто такі дивні ознаки ваших стосунків. Не треба заговорювати та замилювати собі очі. Я прошу дівчат розбиратися в цьому. Як то кажуть, «попереджений, отже, озброєний».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...