Maruv розповіла про скандал через нагороду від «MTV Росія»

Співачка Анна Корсун (Maruv) прокоментувала скандал навколо премії MTV EMA, заявивши, що отримала нагороду під українським прапором. Про це вона написала на сторінці в Facebook.


Раніше в ЗМІ з’явилася новина, що Корсун отримала нагороду як найкраща російська виконавиця, після чого її розкритикували на Україні. Співачка пояснила, що отримала нагороду на міжнародній премії MTV EMA в номінації «Кращий артист за версією MTV Russia».

«Навчіться читати і перевіряти факти, перш ніж обливати брудом! Ця номінація ніяк не прив’язана до країни або до громадянства», — підкреслила вона.

Корсун додала, що в минулому році переможцем в цій номінації став артист із Казахстану Jah Khalib.
Співачка нагадала, що MTV Russia — це філія міжнародного телеканалу, єдиний на всьому пострадянському просторі.

«Він знаходиться в Росії, тому так і називається. При цьому тут ротується величезна кількість артистів з усього світу, але особливо з країн СНД», — підкреслила вона.

Maruv назвала себе не тільки громадянином країни, в якій вона народилася, а й «світовим артистом» і вільною людиною, який буде давати концерти і отримувати премії, де захоче.

«Для особливо обдарованих хочу сказати, що на червоній доріжці я позначила, звідки я родом, а коли виходила отримувати нагороду, я отримувала її під українським прапором», — додала вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...