Мартін Фріман зізнався, що ображав і фізично карав своїх дітей

Британський актор Мартін Фріман, знайомий глядачам за ролями у серіалі «Шерлок» і трилогії про Хоббіта, в інтерв’ю виданню «Sunday Times» зізнався в недосконалість своїх виховних методик.

Актор виховує з колишньою дружиною Амандою Еббінгтон 14-річного сина Джо і 11-річну дочку Грейс. І хоча сучасна педагогіка і здоровий глузд підказують Мартіну, що бити дітей і називати їх маленькими виродками не слід, в хвилини запальності він все-таки вдавався до цих засобів.

«Я фізично карав своїх дітей, коли вони були ще дуже маленькими. Я їх лупцював, так. І зовсім цим не пишаюся. Це зовсім не було чимось із розряду «Я чиню правильно!» Але я робив це. У ті моменти, коли не міг раціонально пояснити їм те, що вони повинні були запам’ятати. До того ж я був украй нетерплячий.

Я завжди був відвертий у розмовах про свої недоліки як батька, тому що я досить хороший тато. Стовідсотково люблячий батько. Я навіть не впевнений, що кричу голосніше, ніж інші батьки. Але точно визнаю це частіше, ніж будь-хто інший».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...