Маркл вважає, що Великобританія «пристойно заробила на її весіллі з принцом Гаррі»

Герцогиня Сассекська Меган Маркл оцінила дохід Великобританії від свого весілля з принцом Гаррі.

Йдеться про один мільярд фунтів стерлінгів. Такі дані відображені в документах, які надали до суду адвокати герцогів Сассекських. Подружжя намагається притягти до відповідальності кілька таблоїдів, яких звинувачують у поширенні недостовірних відомостей.

Одним зі спірних моментів є підрахунок ЗМІ, у скільки обійшлося платникам податків весілля принца Гаррі. Згідно з оцінками аналітиків, на цей захід було виділено близько 32 мільйонів фунтів стерлінгів. Подружжя відзначило, що на церемонію були витрачені великі кошти, однак ще більше Британія заробила на даній події.

Адвокати стверджують, що в 2018 величезну кількість туристів відвідало країну, щоб подивитися на пару, і це принесло колосальний дохід. При цьому в дослідженні Brand Finance повідомляється, що дохід країни від туризму склав не більше 300 мільйонів фунтів стерлінгів.

У 2019 повідомлялося, що Меган Маркл принесла королівській сім’ї мільйони фунтів стерлінгів. За перший рік шлюбу виручка з продажів сувенірів з символікою британської монархії збільшилася на 3,5 мільйона фунтів стерлінгів (4,4 мільйона доларів). Так, продаж подарункової продукції принесла королівської сім’ї 21,7 мільйона фунтів стерлінгів (27 мільйонів доларів) за останні 12 місяців. Крім того, був побитий рекорд за кількістю туристів, які відвідують королівські палаци. За рік їх кількість збільшилася з 2,96 мільйона до 3,3 мільйона чоловік.

Весілля британського принца Гаррі та американської актриси Меган Маркл відбулося 19 травня 2018 року в Віндзорському замку. На церемонію приїхали 2,6 тисячі гостей, серед них співак Елтон Джон, американська телеведуча Опра Уїнфрі, тенісистка Серена Вільямс, актор Джордж Клуні, Вікторія та Девід Бекхеми, а також члени королівської сім’ї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...