Маріон Котійяр вирушила з експедицією в Антарктиду

Мета нової ініціативи організації — захист Світового океану.

Французька актриса вирушила разом з вченими на кораблі Arctic Sunrise, щоб звернути увагу на проблему забруднення вод мікропластиком. Котійяр підтримує Greenpeace вже близько 20 років. Сама актриса зазначила, що своєю участю в експедиції хотіла б звернути увагу на те, в який тендітної середовищі живуть кити і пінгвіни.

«В Антарктиді повинна бути повністю збережена дика природа, недоступна для людини. Але навіть найвіддаленіші місця на нашій планеті змінюються із загрозливою швидкістю. Я тут, щоб звернути увагу на те, наскільки крихка це середовище, де живуть пінгвіни, кити і тюлені. Їх місце існування, океани, повинна бути захищена», — сказала вона.

Актриса зазначила, що ніколи раніше не жила на кораблі, тому відчуває масу нових емоцій. В одній зі своїх соцмереж Котійяр пообіцяла ділитися знімками з експедиції: «Це остання частина місії #PoleToPole від Greenpeace, в якій я беру участь як спостерігач. Те, що я бачу, дуже захоплююче, це глибоко зворушило мене. Я буду публікувати тут все краси і ділитися цікавими моментами, свідком яких я стала».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...