Марго Роббі розповіла про своє раннє заміжжя

Марго Роббі згадала своє дитинство в Австралії. Актриса розповіла, що росла без батька в небагатій родині. Завдяки чому вона навчилася обходитися малим.

«Хоча батько пішов від мами, коли мені було всього-то нічого, але ми чудово впоралися — я, сестра і двоє братів. Мама працювала з ранку до ночі фізіотерапевтом, але ми жили у самого океану і були щасливі. Я знаю, мене часто намагаються зобразити взялася з нізвідки, з моторошної глушині навіть по австралійським поняттями, але це не так. Я навчилася обходитися малим, жити економно і знаю, що не пропаду ні за яких обставин. І не боюся залишитися без грошей».

Актриса розповіла і про раннє, по її особистим мірками, заміжжя. Роббі визнає, що хотіла спробувати заміжжя «на зуб» ближче до 40 років, однак щось пішло не так, і вона зустріла помічника режисера Тома Акерлі.

«Я завжди любила проводити час і розважатися не з зірками, а з членами знімальної групи. І ми чудово веселилися. Настільки, що хлопці запросили мене переїхати в будинок, який вони всі разом знімали в звичайному, нічим не примітному передмісті Лондона. Коли ми стали зустрічатися з Томом, то робили це потайки. І правильно! Варто було всім про це дізнатися, як нам почали говорити, що ми повинні з нашої маленької комуни відселитися. А ми не хотіли! Навіщо? І тільки переїхавши в Лос-Анджелес, ми зажили окремо. І то дуже відносно. У нас не будинок, а прохідний двір. І брат мій з нами живе. Не люблю порожніх будинків — мені потрібно чути шум, і сміх, і крики».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...