Марго Роббі розказала про дружбу з принцом Гаррі

Австралійська акторка Марго Роббі особисто знайома з принцом Гаррі. Про свою дружбу з членом британської королівської родини 29-річна знаменитість розказала в коментарі для видання The Sun.

Зірка фільму «Хижі пташки» зізналася, що вперше познайомилася з Гаррі ще 4 роки тому на новосіллі спільної знайомої, і він виявився дуже хорошою людиною.

За словами акторки, під час першої зустрічі вона навіть не впізнала члена британської монархії та сплутала його зі співаком Едом Шираном. Спочатку Гаррі образився, але потім вони перетворили цей незручний момент на локальний жарт.

Також Марго завила, що в онука Єлизавети II є безліч вагомих причин для переїзду в Канаду та складення королівських повноважень.

— Я знаю принца Гаррі деякий час, і він дійсно відмінний хлопець. Я також знаю, що означає переїжджати по всьому світу. Я все ще дуже скучаю по Лондону, але у мене були свої причини для переїзду, і у них є свої причини для такого рішення, – сказала акторка, яка встигла пожити в Австралії, Англії та США.

Роббі додала, що з нетерпінням чекає на візит Меган Маркл та принца Гаррі до Лос-Анджелесу, бо дуже хоче повечеряти разом з ними, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...