Майлі Сайрус випустила пісню про розставання з Ліамом Хемсвортом

Тижня не минуло з того дня, як Майлі Сайрус і Ліам Хемсворт оголосили про своє розлучення, викликавши не тільки бурю емоцій, а й цікавість.

Шанувальники і гулящі продовжують гадати, що ж привело до розставання подружжя, які не зуміли протягнути в законному шлюбі і року. Незважаючи на те, що Майлі відмовчується, а Ліам недвозначно дав зрозуміти, що не збирається найближчим часом коментувати розрив, мережа повниться чутками про те, як воно там насправді було.

Зате Майлі опублікувала в мережі нову пісню «Slide Away», в тексті якої, при бажанні, можна розгледіти сповідь про сімейне життя. З огляду на, що Майлі, як поет-пісняр, зализує рани творчістю, а важливі віхи позначає піснями (наприклад, «Wrecking ball» і «Malibu»), такі здогадки не позбавлені сенсу. Але на практиці, вдивляючись в текст, в якому Майлі настійно рекомендує повернутися назад в океан (це, мабуть, натяк на те, що Ліам австралієць) і відпустити її до вогнів великого міста.

З іншого боку, в одніому з рядків пісні Майлі співає, що хоче свій будиночок на пагорбах, а ось віскі і таблетки їй зовсім не потрібні. При цьому співачка вибирає в якості обкладинки свого синглу пляшку віскі, які бовтаються у басейні та пігулки — це, в принципі, корелює з перехожими в пресі чутками про те, що можливою причиною розриву з Ліамом стала його залежність зрозуміло від чого.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...