Майлі Сайрус розповіла, чому не вживає алкоголь

Майлі Сайрус стала гостем подкасту видання Variety. У відвертій розмові з ведучим співачка і актриса розповіла, чому не вживає алкоголь.

На початку інтерв’ю Майлі чесно зізналася, що за час карантину їй рідко вдавалося тримати волосся чистими.

«За минулі чотири місяці, думаю, я всього два рази помила голову. Один раз — заради розмови з вами, і другий — заради онлайн-концерту сера Елтона Джона». Сайрус розповіла, що приводом для здорового способу життя стала операція на голосових зв’язках.

«Раніше я дуже любила фразу з одного свого інтерв’ю: «Ті, хто курять травку, ідіоти». Я любила відправляти посилання на цю розмову своїм батькам, які самі іноді не проти закурити косячок. Але в останній рік для мене куди важливіше стало вести здоровий спосіб життя, щоб розвиватися в своїй справі. У листопаді у мене була серйозна операція, і протягом чотирьох тижнів після неї мені взагалі не можна було розмовляти. Я була в сказі: постійно ходила з дощечкою і писала всім послання. Мені здається, я навіть накачала руки від цих письмових «криків». Але цей період навчив мене спокою».

Однак зараз актриса стверджує, що не збирається зупинятися на досягнутому і буде і далі продовжувати вести тверезий спосіб життя. У цьому їй допомагає терапія і знайомство з її корінням.

«Спочатку мій тверезий спосіб життя дійсно стосувався тільки операції, але в останні півроку я тверезіше нікуди і не збираюся зупинятися. У цей період я багато думала про свою матір: її удочерили, і думаю, мені передалися багато її відчуття — коли ти відчуваєш себе кинутою і хочеш довести всім, що ти гідна любові. А ще батьки мого батька розлучилися, коли йому було три роки, і він сам себе виховав. Я занурилася в історію своєї сім’ї, в якій було багато випадків залежностей і проблем зі здоров’ям. І, вивчаючи все це, я все частіше замислювалася: «Чому я саме така?». Досліджуючи своє минуле, ми розуміємо даний ще краще. Я ходжу на терапію, і вона дуже допомагає мені в цей час».

Також Майлі спростувала той факт, що веселитися вміють тільки ті, хто п’ють. Вона заявила, що вона та ще гультіпака.

«Іноді дуже важко триматися, особливо в юному віці, коли є ця стигма« якщо ти не п’єш, значить — не веселишся». Але у відповідь на це я завжди можу відповісти: «Дорогуша, можеш називати мене як завгодно, але я точно вмію веселитися». А ще мені найбільше подобається прокидатися вранці по-справжньому, на всі 100%. Не хочу більше вставати, відчуваючи похмілля. Хочу прокинутися і бути готовою до нового дня».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...